Чорновола план будівлі - sky

+38 098-336-33-03
Перейти до контакту

Комфортне житло — це простір, за допомогою якого в житті з’являються доброустрій, спокій і впевненість у майбутньому. Ознайомтесь, та переконайтесь, що ми докладаємо максимум зусиль для створення простору щастя.
Вашій увазі представлені картки всіх планувань квартир нашого житлового комплексу з експлікацією, поверховим планом та детальним описом.
Розгляньте одно, дво та трикімнатні квартири
Однокімнатні квартири

Переваги 1-кімнатних квартир :

    Переваги однокімнатних квартир полягають у тому, що, по-перше, вони мають невисоку вартість, таке житло доступне людям із середнім достатком.
    Якщо ви не готові заплатити повну вартість однокімнатної квартири одразу, забудовник надає можливість купити квадратні метри у розстрочку.
    За допомогою меблів-трансформерів, грамотного дизайн-проекту і підбору кольорів в інтер’єрі житло можна перетворити в максимально практичне приміщення, де буде зручно знаходиться і мешканцям, і гостям.
     На відміну від більшості забудовників, компанія SKY здає в експлуатацію однокімнатні квартири з оздобленням.
     Господарям не доведеться витрачати гроші на штукатурку і стяжку підлоги — можна одразу розпочинати чистовий ремонт!
Двокімнатні квартири

Переваги 2-кімнатних квартир :

— Наявність окремих кімнат, для відпочинку і прийому гостей. У такій квартирі легко уживуться чотири людини. Якщо в сім’ї є діти, в двокімнатній квартирі знайдеться місце для відпочинку та ігор.
— Можливість перепланування. При бажанні власники можуть розширити одну кімнату, або розбити її на окремі зони, але для цього потрібно отримати дозвіл.
— Також в квартирі можна попрацювати над інтер’єром, зробити арки, перегородки, щоб прикрасити кожну кімнату.
— Продаж двокімнатних квартир, які завжди користуються попитом. Якщо потрібно буде продати або розміняти житло, покупці на двокімнатну квартиру завжди знайдуться.
— Купуючи двокімнатну квартиру можна не переживати про те, що сім’ї буде тісно. У дітей і батьків буде свій, окремий куточок, а в вітальні можна приймати гостей.
Трикімнатні квартири
 Вітальню варто відвести під прийом гостей. Якщо в сім'ї двоє дітей, тоді кожна дитина зможе розміститися в окремій кімнаті, яка буде його особистою, що дуже зручно для всіх. Батьки при цьому також можуть жити в окремій від дітей кімнаті. В результаті буде набагато менше напруги і конфліктів, ніж це зазвичай буває при спільному проживанні. Можна одну з кімнат задіяти під гардеробну, або під робочий кабінет або що-небудь ще. Крім того, є можливість провести перепланування і зробити проживання в квартирі зручнішим. Тим більше зараз багато варіантів дизайнерських рішень для квартир.Назад до змісту